تقویم دائمی چیست ؟

تقویمی است که روزها ی هفته وماه وسال را در زمانهای بسیار طولانی که تا چند صد سال میرسد را نمایش وتعیین می کند .

تقویم های دائمی بدون تاریخ انقضاء میباشند.   در این نوع از تقویم های  همیشگی چوبی تاریخ به سه صورت که در دنیا رایج است نمایش داده میشود . ۱-به صورت شمشی  ۲- به صورت قمری ۳- به صورت میلادی در بازار این تقویم های دائمی به چند صورت عرضه وتولید می شوند .تقویم های دائمی چوبی ورو میزی  / تقویم های دائمی فانتزی وتقویم های دائمی که تولید آن ها در طرح های اختصاصی همراه با لوگوی تبلیغاتی مختص به هر شرکت یا سازمان ونهاد جهت تبلیغ برند مربوط به کار مورد نظر شان باشد تولید وعرضه می شود .

این تقویم های دائمی دارای تنوع رنگی زیادی می باشند .وقابلیت کار برد تزئینی نیز دارند. جنس اکثر تقویم های دائمی از چوب و پلاستیک ویا فلزی می باشد که در طرح های مکعبی وهندسی در بازار مو جود است .  این تقو یم های دائمی بیشتر برای قرار دادن در ادارات و سازمانها برای استفاده کارمندان ومسئولین قرار میگیرد تا روز وماه وسال برای کنترول وبرنامه انجام کار تقویم در دسترس شان باشد. واینکه صرفه جویی در مصرف وخرید هر ساله تقویم است. وهمچنین صرفه جویی در مصرف کاغذ وکمک به محیط زیست میباشد .  تقویم های رو میزی بسیار شکیل تر از تقویم های سالیانه است . وقدرت واستحکام آ ن ها نیز بیشتر است .   تقویم های همیشگی طوری روی آ ن ها عددها تعبیه شده اند که با داشتن یک تقویم همیشگی چوبی می توانید روز وماه وسال های شمسی را داشته باشید هم میلادی وهم قمری را به همین منظور احتیاج به چند تا تقویم نداریم وخیلی راحت با خرید یک تقویم دائمی می توانیم سالیان سال هر سه تقویم جهان را داشته وراحت وآسان استفاده کنیم.

نحوه سفارش هدیه اداری بصورت آنلاین

فرم ثبت سفارش

کاربران عزیز میتوانید سفارش خود را از طریق فرم سفارش ثبت نمایید. همچنین میتوانید برای پیگیری سفارشات خود با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۵۲۱۲۲۲۹۵        ۰۲۱۴۴۲۸۵۲۳۸

نمونه کارهای مارا میتوانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما نیز دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست