چوب روش کاهش استرس

چوب روش کاهش استرس، طبق مشاهدات انجام شده در تحقیقات ، دست زدن به یک سطح چوبی احساس امنیت و نزدیکی به طبیعت را به افراد می دهد.
والنیوس می گوید: “به خصوص جالب است كه احساس چوب نرم تر از سایر مواد باشد ، نه تنها از نظر تجربی ، بلكه از نظر فیزیولوژیكی.” به عنوان مثال ، در مطالعات ، دست زدن به آلومینیوم در دمای اتاق ، خنک شدن پلاستیک یا فولاد ضد زنگ باعث افزایش فشار خون شده است.
اما لمس یک سطح چوبی چنین واکنشی ایجاد نکرد. در مقایسه اتاق های کاری مختلف ، سطح استرس ، اندازه گیری شده به عنوان ظرفیت پوست برای هدایت برق ، در یک اتاق با مبلمان چوبی کمترین میزان بود. حتی گیاهانی که به اتاقی متناسب با رنگ سفید پوشیده شده اند ، تأثیر مشابهی ندارند. نتایج تحقیق نوآوری های جدید را در بخش محصولات چوب تشویق می کند.

راه حل های مناسب برای کاهش استرس با چوب

باتوجه به میزان محدود بودن زمان و بودجه های مالی برای تغییرات دکوراسیون میتوان خرید استند های چوبی کوچک با قابلیت چاپ لوگو و نشان سازمانی را، راه حلی مناسب و سریع برای کاهش استرس در محیط کار پیشنهاد کرد.

مجموعه یارگیفت با ارائه این سرویس کار را برای شما مدیران عزیز آسان تر خواهد کرد.

نحوه سفارش هدیه سازمانی بصورت آنلاین

کاربران عزیز میتوانید سفارش خود را از طریق فرم سفارش ثبت نمایید. همچنین میتوانید برای پیگیری سفارشات خود با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۵۲۱۲۲۲۹۵        ۰۲۱۴۴۲۸۵۲۳۸

فرم ثبت سفارش

نمونه کارهای مارا میتوانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما نیز دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست