چاپ فلت بد چیست؟

چاپ بر روی اجسام سخت یا سطوح سخت چاپ فلت بد گفته میشود .به طور مثال چاپی که بر روی سطحهای فلزی (استیل و الو مینیم)پلکسی/قاب موبایل شیشه / پلاستیک / سنگ وغیره….امروزه این چاپی یکی از مدرن ترین چاپ ها به حساب می اید .
تمام نکنولوزی ها وروش هایی که بدو شکل گیری و شناخته شدن این صنعت مورد استفاده قرار گرفته است .تقریبا ماهیت وساختار اجرایی مشابهی دارند.در اکثر مکانیزم انها یک ماتریس وقاب دستی تحت فرمان یک پیچ ویا اهرم فشاری جوهر ورنگ به صورت کنترول شده بر روی سطح مورد نظر رها می سازد. چاپگرهای دیجیتال فلت بد نسل جدید وپر کار برد و صنعت چاپ می باشند .

این دستگاه در اصل سیستم یک پارچه وهدایت شونده چاپ دیجیتال با کیفیت بسیار بالابر روی سطوح مختلف وسیستم هدایت شونده و حرکتی دستگاه طرح مورد نظر شما را به وضوح در طیف رنگی گسترده ای بر روی متریال شما پیاده سازی می نماید. نحوه کار کرد سیستم چاپ فلت بد به این صورت است که در سیستم چاپ فلت بد جوهر های یوی داخل مخزن که چهار رنگ اصلی ابی / قرمز/  مشکی وزرد به همراه یک رنگ سفید می باشد.توسط پمپ های تحت فرمان مادر برد واز طریق شلنگ های مخصوص یووی به سمت هدهای چاپگر سر نازل هدایت می شوند .
و جوهر با پاشش و خروج میزان معینی کنترول شده در مقیاس بسیار ظریف پیکو کالری توسط هدهای فوق پیشرفته بر روی سطح زیرین است طرح مصور ومنقوش بر روی سطوح در حین حرکت نازل وهد دستگاه در محور های ایکس وایگرگ توسطلامپهای مخصوص تعبیه شده به سرعت خشک میشود.

به همین منظور کیفیت وسرعت بسیار بالاو همینطور قابلیت استفاده گسترده دستگاه چاپ فلت بد یک دستگاه کاملا کار بردی به حساب می اید .

اجرای چاپ فلت بد بر روی انواع واقسام متریالهای گونا گون از جمله خدمات چاپ پارچه / پلکسی گلاس /چاپ ام دی اف  / چاپ شیشه / چاپ سرامیک / چاپ چرم / چاپپی وی سی  / چاپ فلز و….  کیفیت خروجی فایل از طریق این چاپ می تواند تا وضوح DPL2400 تعریف شود.ابعاد میز دستگاه  چاپ فلت بد : یکی از مهمترین چیزی را که باید قبل از خرید دستگاه در نظر گرفت ابعاد میز کار است.

که هر شخص این دستگاه را بابت انجام پروزه ای در نظر گرفته باید دقت در ابعاد ان کند .مثلا کسانی که در صنعت چاپ فعالیت می کنند .بیلبورد و بنر های تبلیغاتی را برای کار خود انتخاب می کنند ویا برخی در زمینه چاپ بر روی علایم راهنمایی ویا تا بلو های با ابعاد کوچک فعالیت دارند به همین علت ابعاد میز می تواند شما را در زمینه فعالیتهای ان راهنمایی کند . قیمت دستگاه چاپ فلت بد بستگی به موارد مختلفی می تواند باشد که مهمترین انها عبارتند از:نوع دستگاه /جوهر مورد استفاده هد دستگاه اگر هر چه دستگاه از  کیفیت بهتری برخوردار است قیمت محصول نهایی نیز افزایش خواهد یافت.

چرا که چاپ با کیفیت بهتری ارایه می شود .چون استفاده از جوهر با کیفیت موجب می شود تا سفارشات در زمان کوتاهتری انجام ودر کیفیت چاپ قیمت کار تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.  به همین دلیل حتما باید به برند دستگاه توجه کنیم .  در اخر نیز کیفیت بالا /سرعت بالا /هزینه مناسب در کنار ماند گاری بالا از مزیت های این سبک چاپ می باشد.

نحوه سفارش هدیه اداری بصورت آنلاین

فرم ثبت سفارش

کاربران عزیز میتوانید سفارش خود را از طریق فرم سفارش ثبت نمایید. همچنین میتوانید برای پیگیری سفارشات خود با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۵۲۱۲۲۲۹۵        ۰۲۱۴۴۲۸۵۲۳۸

نمونه کارهای مارا میتوانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما نیز دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست