چاپ لیزر روی خودکار

تاریخچه  از خودکار
خودکار یک ابزار نوشتاری نوین یا گونه ای قلم است .خودکار دارای یک لوله درونی است. دارای جوهر چسبناکی که با چرخش گوی کوچک فلزی از جنس برنج/فولاد یا تنگستن کربید در نوک آن در زمان استفاده پخش می شود .

حکاکی روی خودکار
منظور از حکاکی خودکار ایجاد یا چاپ متن دلخواه به شیوه ای ماندگار روی بدنه خودکار که با چاپ لیزری روی خود کار فلزی برای دادن هدایای تبلیغاتی استفاده می شود.یکی از هدایای تبلیغاتی که همیشه مورد پسند همگانی بوده است و می توان گفت کاربرد ترین هدیه می باشد خودکار است. از این رو حکاکی خود کار بسیار حائز اهمیت بوده است . امروزه باتوجه به پیشرفت تکنولوژی دیگر نیاز به حکاکی دستی وروش سنتی نیست . و حکاکی خود کار به وسیله دستگاه های لیزر صورت می گیرد . خودکار ها معمولا تمام اقشار جامعه را درگیر کرده وجزو هدایای ارزان قیمت بشمار می رود .از این رو میتوان تعداد زیادی را با کمترین هزینه به عنوان هدیه تبلیغاتی خود به بازار ارائه کنید.  روش مناسب حکاکی برای خودکار ها:در حالی که انواع مختلفی از ماشینهای حکاکی در بازار وجود دارد ،فقط حکاکی لیزری نوع مناسبی برای خودکار ها می باشد .

حکاکی هایی مانند نقطه ای الکتروشیمیایی وچاپ جوهر بیشتر برای قطعات بزرگی که دارای سطوح بزرگتر وسخت تر هستند مناسب می باشد . برای خودکارهای که سطح آنها گرد وپیچیده می باشد حکاکی لیزری بهترین گزینه است. زیرا هیچ گونه تماس مکانیکی یا شیمیایی قوی با خودکار ندارد وسبب ایجاد یک اثر دائمی بدونه هیچ گونه برداشت مواد می گردد .  مزایای استفاده از لیزر برای حکاکی روی خودکار از آنجا که حکاکی با لیزر با استفاده از رایانه انجام می شود . به شما این آزادی را می دهد که در هر زمان وبدون ضرر در هزینه وزمان طرح یا اطلاعات حکاکی را تغییر دهید واین تغییر سریع وکنترول آن آ سان می باشد .  کار برد خودکار تبلیغاتی :با استفاده از محصولات مانند خودکار تبلیغاتی ارزان شما می توانید با طیف وسیعی از مشتریان بالقوه کسب وکار خود در ارتباط باشید.  خودکار تبلیغاتی بهترین ابزار برای معرفی هویت نام برند می باشند که می توانید رویدادها تبلیغاتی مانند سمینار ها و نمایشگاه ها توزیع شوند . این یک رسم در میان کسب وکارهاتبدیل شده است .که از خودکار چاپی برای جذب مشتریان استفاده می کنند ودر نتیجه میزان بازتاب نام تجاری را به میزان بیشتری بهبود می بخشد .

خودکار فلزی تبلیغاتی :این خودکار قیمت متعادلی داشته وزیبایی بیشتری نسبت به خودکار پلاستیکی دارد که حک لیزر لوگو بر روی خودکار های فلزی در ذهن مخاطب باقی می مانند .  خود کار رو میزی تبلیغاتی :چاپ متن ولوگو بر روی خودکار رو میزی تبلیغاتی این امکان را به کسب وکار شما می دهد تا این خودکار برای مدت طولانی بر روی مخاطب باقی بماند وبرند شما همیشه در معرض دید باشد. خودکار مدیریتی تبلیغاتی:که جزو مدل خودکار های تبلیغاتی هستند این خود کار ها می تواند قیمت بسیار بالایی داشته باشند .ومعمولا برای هدیه به مدیران ارشد ومهمانان خاص مورد استفاده می باشدو چاپ لیزر خود کار های مدیریتی بسیار دقیق وزیبا است .  روان نویس وخود نویس تبلیغاتی :که یکی از هدایای تبلیغاتی به شمار می آیند واستفاده روزمره آنرا تبدیل به ابزاری قدرتمند جهت تبلیغات به مدیران سطح بالا نموده است.

نحوه سفارش هدیه اداری بصورت آنلاین

فرم ثبت سفارش

کاربران عزیز میتوانید سفارش خود را از طریق فرم سفارش ثبت نمایید. همچنین میتوانید برای پیگیری سفارشات خود با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۵۲۱۲۲۲۹۵        ۰۲۱۴۴۲۸۵۲۳۸

نمونه کارهای مارا میتوانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما نیز دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست