چاپ مولتی استایل

مولتی استایل ورقه های پلاستیک نازکی با پوششی از جنس استیل طلایی  / نقره ای / مسی یا برنزی هستند. که برای انواع  تابلو/ نمای سر درب / پلاک استفاده می شوند که به صورت تک رنگ ولیزری انجام می شود .
ولی می توانیم توسط  چاپ مستقیم انواع طرح های رنگی را روی مولتی استایل چاپ کنیم.  و اطمینان داشته باشیم که به مرور زمان دچار تغییر یا اسیب نمیشوند. که این خود مزیت چاپ مولتی استایل می باشد.

کیفیت، دوام و ماندگاری مولتی استایل چگونه است؟

کیفیت دوام و ماندگاری چاپ مولتی استایل در مقابل خراشیدگی و رنگ پریدگی واسیب محیط مقاومت مناسبی دارد. به طور متوسط در صورت عدم اسیب ویا تماس با شوینده های قوی حداقل ۵ سال عمر مفید دارند.

ایا در چاپ مستقیم مولتی استایل امکان برجستگی در چاپ وجود دارد؟

بله در صورتی که به برجستگی موضعی در چاپ نیاز دارید باید فایل لایه باز طرح خود را برای چاپ خانه ارسال موضوع را درج کنید .

چاپ مولتی استایل معمولا دوام وطول عمر بالایی دارد وسطح ان توسط دستمال نرم ومر طوب قابل پاک شدن است . از الکل و شوینده های قوی نباید استفاده شود . چاپ های مولتس استایل از نظر کیفیت ودوام در مقابل خراشیدگی / رنگ پریدگی و اسیبهای محیطی مقاومت مناسبی دارند.

تفاوت تحویل عادی وتحویل فوری در چیست؟

در تحویل عادی پس از نظر کار شنا س چاپ ظرف مدت یک الی دو روز تحویل داده می شود . در تحویل فوری بر اساس تیتراز سفارش متراز فایل وحجم ترافیک کار حداقل ۲ ساعت اماده می شود.  انواعمولتی اسایل :مولتی استایل پشت چسب دار /بر چسب مولتی استایل / ورق مولتی استایل / تابلو / حکاکی وپلاک مولتی استایل در بازار موجود است .

امروزه استفاده از دستگاه های لیزری در صنعت به ویزه در صنعت حکاکی امری بدیعی واجتناب نا پذیر است .برای مولتی استایل می توانیم با کمک لیزر عناصر مختلفی همچون مولتی استایل را برش بدهیم وشکل های ویزه ای به ان ببخشیم.

نحوه سفارش هدیه اداری بصورت آنلاین

فرم ثبت سفارش

کاربران عزیز میتوانید سفارش خود را از طریق فرم سفارش ثبت نمایید. همچنین میتوانید برای پیگیری سفارشات خود با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۵۲۱۲۲۲۹۵        ۰۲۱۴۴۲۸۵۲۳۸

نمونه کارهای مارا میتوانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما نیز دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست