چاپ روی پارچه

چاپ روی پارچه این روزها بیش از پیش افراد به استفاده از رنگ های متنوع در البسه ولوازم خود روی آورده اند .وبه همین دلیل اگر نتوانید لباس و یا وسیله ای با طرح یا مدل مورد نظرتان پیدا کنید “احتمالا دست به کار می شوید تا آن را به وجود آورید. یکی از فعالیت های تخصصی که جذابیت وزیبایی پارچه های ساده را دو چندان می کند .چاپ روی پارچه است که با استفاده از این روش شما می توانید طرح های مد نظر تان را به راحتی روی پارچه دلخواه  پرینت کنید . پرینت روی پارچه وطراحی روی آن محدودیتی برای شما ندارد . کافیست خلاقیت خود را بکار بگیرید واز خدمات چاپ روی پارچه استفاده کنید .

انواع چاپ روی فابریک

چاپ به روش سنتی : در روش  سنتی چاپ روی پارچه مراحل از قدم اول که رنگرزی پارچه تا خشک کردن پارچه به صورت دستی انجام می شود .

روش صنعتی؛ چاپ روی پارچه:در این روش نوین همه کارها به صورت اتو ماتیک توسط ماشین آلات چاپ انجام می شود .که خود روش صنعتی نیز دارای دو بخش چاپ روی پارچه است که روش اول چاپ مستقیم روی پارچه وروش دوم چاپ سا بلیمیشن و…هستند .

چاپ مستقیم روی پارچه: در این روش از رنگ ورنگدانه به صورت مستقیم استفاده می شود .که چاپگر های که این چاپ را انجام می دهند بسیار گران قیمت هستند و مواد مصرفی آنها نیز گران است به دلیل جوهر های وارداتی وبرای کارگاهای تولیدی صرفه اقتصادی ندارد.واز آن استفاده نمی شود.

چاپ سابلیمیشن روی پارچه : سا بلیمیشن یعنی تبدیل جامد به گاز است در این روش از جوهری استفاده می شود که در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد . این دما سبب میشود جوهر از حالت جامد به گاز تبدیل شده وپس از آن روی پارچه منتقل می شود .واین یکی از بهترین روش های پرینت روی پارچه است .که طرفداران بسیاری در صنعت چاپ دارد وسابلیمیشن علاوه بر پارچه روی اشیاء ظروف هم قابل استفاده است. در حال حاضر این روش مرسوم ترین روش در صنعت چاپ روی پارچه در تولید شال /روسری /روتختی / پرده و تمام محصولات چاپی دارد و قابلیت شست وشوی /سرعت بالای چاپ /ماند گاری بالا وکیفیت چاپ را داراست.

چاپ سیلک اسکرین:  در این روش صفحه های تحت فشار برای چاپ استفاده می شود . برای هر رنگ صفحات جدا گانه به کار می آید برای لباسهای که قصد داریم در چند رنگ متفاوت چاپ کنید . برای این کار اسکرین نیاز به چند صفحه خواهد داشت .این چاپ در تعداد بالا به صرفه وهزینه بسیار مناسب و دوام بالایی خواهد داشت فقط عیب این چاپ محدودیت ابعاد ورنگ های چاپ هست وهمینطور در این چاپ قابلیت اجرای تصویر و طرح هایی با جز ییات بالا وجود ندارد.

پرینت لیبل روی فابریک دراین طرح ها توسط دستگاه کاتر روی رول های رنگی برش داده شده بعد روی فابریک پرس می شود .مثل اعداد روی لباسهای ورزشی این چاپ محدودیت در رنگ دارد وفقط طرح های تک رنگ را می توان پرینت رویش اجرا کرد .

مزایا وکاربرد چاپ روی پارچه

  • اجرای ایده شخصی روی لباس ها
  • -افزایش تنوع در طرح ها
  • کیفیت ووضوح بالادر لباس
  • افزایش فروش در لباس های جذاب وطرح دار

مناسب ترین جنس پارچه برای پرینت روی آن کدام است؟

فابریک هایی که دارای مواد پلی استر هستند بیشتر برای پرینت روی آنها انتخاب می شوند هر چه مواد پلی استر بیشتر باشند .کیفیت نهایی بالاتر ورنگ بهتر در بافت فابریک نفوذ می کند مناسب ترین رنگ رنگ سفید است .که هر طرحی را که دوست دارید می توانید طراحی کنید وبعد از رنگهای سفید رنگهای روشن کیفیت چاپ خوبی را به خود اختصاص می دهند . پارچه هایی از جنس ساتن /اسپان/ ریون /شانتون /غواصی / ونیزی /حریر وپارچه های ویسکوز کیفیت خوبی دارند.

 

نحوه سفارش هدیه اداری بصورت آنلاین

فرم ثبت سفارش

کاربران عزیز میتوانید سفارش خود را از طریق فرم سفارش ثبت نمایید. همچنین میتوانید برای پیگیری سفارشات خود با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۵۲۱۲۲۲۹۵        ۰۲۱۴۴۲۸۵۲۳۸

نمونه کارهای مارا میتوانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما نیز دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست