چاپ بر روی چرم 

انواع چرمها در بازار : چرم های مصنوعی و طبیعی چاپ بر روی چرم امروزه یک هنر به حساب می اید. دنیای چاپ به حدی گسترده است که بسیاری موارد در صنایع دیگر شامل میشود . و یکی از این صنایع که به دنیا راه یافته است .  از چرم مصنوعی وطبیعی در صنعت چاپ وصنعت چرم سازی بهره می گیرند.
که تنوع بسیار بالایی دارد.     از چرم مصنوعی برای تهیه مبل /کیف وکفش و صحافی استفاده می کنند .و دارای رنگ بندی های مناسب در بازار موجود است.

اولین دستگاههای چاپ که بر روی چرم می توانست چاپ  کند .دستگاهای سالساو دی جی ای بود که کیفیت مطلوبی نداشت و نمی توانست تمامی چرم ها با تمام ویزگیهارا در بر گیرد.که بعداز انها دستگاههای لارج فرمتی به نام اکو سالونت وارد بازار شد ند که مشکل کیفیت را به راحتی حل کردند که توانست در این مقوله جایگاه خوبی در میان بازاریان وصنایع تولیدی به دست اورند .

این چاپ اکوسالونت با وجود کیفیت بالا قیمت بسیار مناسبی داشت .ولی این چاپ هم دارای محدودیت هایی بود که باعث شد .کم کم کنار زده شود . اکو سالونت با این که یک روش قابل قبول واز نظر  اقتصادی به صرفه بود که در مقایسه با دستگاههای پیش از خود کار بردی تر بود.ولی محدویت های داشت که یکی از انها محدویت ها می توان به اسیب پذیر بودن در چاپ روی چرم مصنوعی اشاره کرد . که چاپ تحت شرایط محیطی دچار تغییر ومشکل می باشد .

واین دستگاهای اکو سالونت ۴ رنگ هستند .واین خود نوعی محدودیت  برای تنوع رنگی محسوب می شود پس از اینکه این نوع چاپ نیز با وجود کیفیت بالایی که داشت .با محدودیت مواجهه شد چاپ UV وارد بازار شد وبسیار سریع این دستگاهها در بازار روی چرم جایگاه خود را پیدا کرد. ومزایای بیشتری نسبت به دستگاههای قبلی دارند چاپ UV به عنوان چاپ مستقیم شناخته شده و توانست نواقص ومعایب چاپ های قبلی را تا حد زیادی بر طرف کند.

مزایای چاپ UV 

در چاپ UV از ۵ رنگ استفاده می شود وهمین امر باعث شده بر روی تمامی چرم های مصنوعی وطبیعی با هر رنگ بندی را انجام داد. رنگ سفید این دستگاه را از تمام دستگاههای UV متمایز کرده است. دستگاه UVبه شما اجازه می دهد که بتوانید هر چاپی را بر روی مدل های مختلف مصنوعی وطبیعی انجام دهید ونگران از بین رفتن واسیب دیدن این چاپ نباشید . باید گفت که دستگاه UV بهترین دستگاه چاپ روی چرم محسوب می شود.

نحوه سفارش هدیه اداری بصورت آنلاین

فرم ثبت سفارش

کاربران عزیز میتوانید سفارش خود را از طریق فرم سفارش ثبت نمایید. همچنین میتوانید برای پیگیری سفارشات خود با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۵۲۱۲۲۲۹۵        ۰۲۱۴۴۲۸۵۲۳۸

نمونه کارهای مارا میتوانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما نیز دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست