چاپ روی پلکسی

چاپ روی پلکسی در بسیاری از تابلو های تبلیغاتی که در سطح شهر مشاهده می کنیم .در واقع ورق های پلکسی هستند که طرح تبلیغاتی بر روی آنها پرینت شده است . برای تابلو مغازه /تابلو فروشگاه وخیلی از مکان های دیگر از تابلو سازی حروف برجسته پلکسی استفاده می شود .ساخت حروف برجسته در تابلو سازی یکی از روش های پر کار برد برای ساخت تابلو است .پلکسی در واقع یک نوع پلاستیک است که در بازار به نام پلکسی در نزد فروشنده ها وخریداران شناخته می شود ورق پلکسی در واقع یک ماده پلیمری می باشد .این ورق در اوایل قرن بیتم میلادی ساخته شدوبعد از مدتی در بتزار برای مصارف مختلف عرضه گردید.

قدرت واستحکام ورق پلکسی  اولین نکته مثبت ورق پلکسی شفافیت آن است .همانطور که میدانید بزرگترین ضعف شیشه شکننده بودن آن است . به طوری که هر چقدر هم محکمتر باشد باز بایک ضربه سنگین شکسته خواهد شد. ورق پلکسی این ویژگی را دارد که به شفافیت شیشه را داشته با این تفاوت که محکم تر از شیشه بوده وورق های پلکسی سبک وبه مراتب وزن کمتری از شیشه دارند ومی توانیم به راحتی در مکان های مختلف آن را نصب کرد. تنوع ورق های پلکسی :این است که شکل های مختلف ساخته می شود . تنوع ورق های پلکسی باعث شد تا در صنایع وکسب وکارهای گوناگونمردم از پلکسی استفاده کنند .

علت پرینت روی پلکسی:یکی از ویژگی های بارز ورق پلکسی قابلیت انجام پرینت بر روی آن است . همان طور که بسیاری از طرح ها را می توان بر روی یک کاغذ چاپ کرد در ورق های پلکسی هم همین اتفاق امکان پذیر است .ومی توان طر ح های مختلف را برروی ورق های پلکسی به چاپ رسانده مثل ساخت انواع واقسام تابلو تبلیغاتی پلکسی در سطح شهر که قابل مشاهده است .  پرینت روی پلکسی به دو صورت انجام می شود . چاپ مستقیم وغیره مستقیم در شیوه چاپ غیره مستقیم طرح برروی نوعی کاغذ پی وی سی چسب دار توسط دستگاه رول وچاپ می گردد . وسپس روی ورق پلکسی مونتاژ می شود .

در شیوه چاپ مستقیم روی پلکسی متن وطرح مورد نظر توسط دستگاه چاپ فلت بد یووی با کیفیت بالا وماند گاری بالا فوق العاده روی پلکسی چاپ می شود.  مزیت این مدل چاپ :کیفیت ووضوح بسیار بالا/ ماندگاری عمر بالا /سرعت بالا/ ماندگاری وطول عمر بالا / دقت در اجرا بالا / سرعت بالا / سازگاری فوق العاده با شرایط اب و هوایی مختلف/  حالت لایو و SHARPتصویر. ابعاد قابل اجرا روی ورق پلکسی    :در سیستم پرینت مستقیم روی پلکسییا همان چاپ فلت بد محدودیت سایز وضخامت وجود دارد . هر چند که سایز عرف ومعمول یک ورق پلکسی ۱۲۲در ۱۸۳ سانتی متر می باشد.

انتخاب رنگ روی پلکسی :اگر پلکسی شفاف باشد ۲سبک قابل اجرا است ۱-چاپ  پس زمینه سفید و سپس چاپ رنگی که در این روش چاپ یک لایه پس زمینه سفید زیر کار موجب می شود تا طرح ومتن بسیارشارپ تر و خوانا تر وزنده تر نمایان شود.  ۲-چاپ رنگی مستقیم روی پلکسی شفاف :چاپ به روش دوم طرح شما بدون پرینت رنگ وپس از زمینه سفید مستقیم روی پلکسی شفاف حک می شود که قاعدتا حالت مریی ویا به اصطلاح ترانسپرنت بودن پلکسی شفاف از پس طرح پرینت شده مشخص می باشد اگر ورق پلکسی مشکی وتیره باشد فقط با استفاده از پس زمینه رنگ سفید استخوانی را دارید که بهترین گزینه در انتخاب رنگ متریال جهت چاپ فلت بد بر سرعت ترین شیوه طراحی روی پلکسی گلاس می باشد.

نحوه سفارش هدیه اداری بصورت آنلاین

فرم ثبت سفارش

کاربران عزیز میتوانید سفارش خود را از طریق فرم سفارش ثبت نمایید. همچنین میتوانید برای پیگیری سفارشات خود با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۵۲۱۲۲۲۹۵        ۰۲۱۴۴۲۸۵۲۳۸

نمونه کارهای مارا میتوانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما نیز دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست