چاپ روی پی وی سی

چاپ روی پی وی سی  (PVC) نام اختصاری یک محصول از صنایع پترو شیمی با نام پلی وینیل کلراید است.  این ماده محکم /ضد اب با قابلیت برش دادن به هر شکلی می باشد . که از ۳تا ۵ لایه تشکیل شده که حرارت و فشار روی هم قرار می گیرد . که لازم به ذکر است بیشتر برای کارتهای امنیتی یا هم شمند وپرسنلی استفاده می شود .

کارتهای پی وی سی بهترین گزینه برای چاپ رنگی تصاویر با کیفیت بالاست .وبسیاربا دوام ودر برابر فشار وتغییرات دمایی ویا آب ورطوبت آسیبی نمی بیند .مثل کارت ملی / کارتهای بانکی/ کارت شناسایی/ کارتهای گارانتی /کارت دانشجویی / کارت حضور وغیلب /که مرسوم ترین کارت های PVCمی توان نام برد.  در چاپ PVCدر ضخامت های ۳۰۰و۵۰۰و۷۶۰ میکرون مرسوم تر است .

کارت پی وی سی ۵۰۰میکرون برای چاپ کارت ویزیت وکارت ۷۶۰ دمیکرون برای چاپ دیجیتال کارت پرسنلی وکارت ro کارت دسفایر / کارت مگنت یا مغناطیسی و کارت اسمارت نیز از انواع مهم این کارتها می باشند .  کاربرد کارت پی وی سی :امروزه تقریبا هر شخصی حداقل یک کارت پی وی سی به همراه خود یادر جیب ویا در کیف پولش حمل می کند .

از این کارت ها به خاطر جنس مقاوی که دارند در چاپ کارتهای بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد .مثل کارت شناسایی / کارت بلیط هوشمند / کارت پارکینک /کارت شهر بازی / کارت تخفیف و کارت اعتباری وغیره ….  قیمت کارت PVCباتوجه به نوع کارت متفاوت است. کارت های PVCعلاوه بر ویژگی های که ذکر شد قابلیت های دیگری هم دارد که از طریق تعبیه یک چیپ بر روی این کارت می توان آ« را به کارت هوشمند تبدیل نمود که در موارد امنیتی وجهت ذخیره سازی اطلاعات بسیار کاربرد دارد . PVCاز سطح سخت ومقاوم است که به راحتی وبدون ترک وشکاف می توان بر روی آن کار هایی مانند برش کاری وسوراخ کاری ومونتاژ را انجام داد. از ویژگیهای این ورق غیر قابل اشتعال بودن وعایق صوتی وحرارتی آن اشاره کرد . وهمچنین قابل باز یافت بودن وبی ضرر بودن برای محیط زیست باعث استقبال صنعت گران از کارت PVC شده است .

ورق PVC به صورت فوم در کار خانه تولید می شود . وبا ضخامت ۲ تا ۳۱ میلی متر در بازار موجود است .کابرد PVC در ساخت انواع کمد ومیز /کابینت اشپزخانه /تابلو /بردهای تبلیغاتی وغیره که از چاپ بر روی PVC برای زیبا سازی محصولات استفاده می شود .  مزایا ومعایب چاپ پی وی سی :قابلیت چاپ در دو طرف ورق / قیمت ارزان ورق پی وی سی / قابلیت برش کاری وسوراخ کردن / دارای استحکام بالا ومقاومت در برابررطوبت / غیراشتعال  / عایق صوتی وحرارتی / قابلیت چاپ بدون محدویت رنگ وبا طر ح متنوع وقابلیت باز یافت وبدون ضرر به محیط زیست.

نحوه سفارش هدیه اداری بصورت آنلاین

فرم ثبت سفارش

کاربران عزیز میتوانید سفارش خود را از طریق فرم سفارش ثبت نمایید. همچنین میتوانید برای پیگیری سفارشات خود با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۵۲۱۲۲۲۹۵        ۰۲۱۴۴۲۸۵۲۳۸

نمونه کارهای مارا میتوانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما نیز دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست